„PIERNIKI Z SERCA”- AKCJA DLA PERU

Już od 29 listopada trwała charytatywna akcja szkolnego Wolontariatu Misyjnego, kiedy nasza młodzież wraz z dziećmi z oratorium przy parafii św. Rodziny po raz pierwszy wypiekała świąteczne pierniki. Kolejne kulinarne spotkanie odbyło się 6 grudnia, podczas którego nie mogło zabraknąć wizyty św. Mikołaja! Za swoją pracę wolontariusze i dzieci otrzymały słodki upominek:) Nasze wspólne działanie nie tylko służyło wzajemnej integracji i nabywaniu umiejętności kulinarnych, ale przede wszystkim dało dużo pozytywnej energii i satysfakcji, że poświęcony czas nie był zmarnowany. Zebrane podczas akcji fundusze tak przy parafii jaki i w szkole w dniach od 18-20 grudnia przekazane zostały na potrzeby misji w Peru.

Szczególne podziękowania kieruję do wszystkich wolontariuszy zaangażowanych przy wypiekaniu, dekorowaniu, pakowaniu oraz sprzedaży pierników. Jesteście wielcy!

A wszystkim uczniom , nauczycielom i pracownikom szkoły za okazaną pomoc i Wasze otwarte serca podczas trwającej akcji składam wyrazy wdzięczności.

Zapraszam do obejrzenia wybranych zdjęć z naszego przedsięwzięcia.

opiekun wolontariatu

Anna Patalas