KONCERT DLA SENIORÓW

13 czerwca wybraliśmy się z grupą wolontariuszy do Domu Pomocy Społecznej w Pile, aby podzielić się naszymi wokalno-muzycznymi talentami.

W koncercie dla seniorów przebywających w DPS wzięło udział 6 uczniów: Maja Kaczmarek z kl. IA – gitara elektryczna, Julia Grzelak z kl. IG – flet poprzeczny, Amelia Poznańska z kl. IIA – gitara akustyczna, Zosia Schok z kl. III G- saksofon, Tymoteusz Wróbel z kl. IIIA – instrumenty klawiszowe, Kinga Szymczak z kl. IIIE – wokal oraz nauczyciel muzyki pan Mateusz Pieróg -nasz niezawodny konferansjer.

Uczniowie zasłużyli na pochwały, bo zaprezentowali naprawdę wysoki poziom artystystyczny!

W repertuarze znalazły się utwory takich wykonawców jak: Anna Jantar, Krzysztof Krawczyk, Skaldowie, Zbigniew Wodecki, Andrzej Rosiewicz, Alicja Majewska, Perfect i The Beatles.

Szczególne podziękowania należą się Tymoteuszowi Wróblowi z kl. IIIA za pomoc w nagłośnieniu oraz Weronice Bohatkiewicz z kl. IIA za oprawę fotograficzną.

Nie obyło się bez „bisów”, dlatego mamy nadzieję, że wysłuchanie piosenek i utworów „na żywo” było dla podopiecznych DPS miłym spędzeniem czasu, powrotem do wspomnień z dawnych lat a zarazem potwierdzeniem, że muzyka łączy pokolenia:)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Organizatorzy

p. Anna Patalas

p. Mateusz Pieróg